Hakkımızda

2017 yılında kurulan UNİCAM KURUMSAL GÜVENLİK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ , başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen güvenlik firmaları arasında yer almaktadır.

UNİCAM KURUMSAL GÜVENLİK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ; CCTV Güvenlik Sektöründe faaliyet göstermektedir.

UNİCAM Bilişim Teknolojilerinin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.UNİCAM Bilişim Teknolojileri, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. 
Uniron Patentli lisanslı markamızdır.

VİZYONUMUZ

UNİCAM KURUMSAL GÜVENLİK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ , müşteri memnuniyetini daima göz önünde tutarak, değişim ve gelişim gerekliliklerini benimseyip, güvenilirlik ve süreklilik içeren hizmet anlayışıyla sektöründe önder olmak, kaynaklarını riske sokmadan yeni yatırımlar yaparak her yıl büyüyen bir şirket olmayı hedeflemektedir.


MİSYONUMUZ

UNİCAM KURUMSAL GÜVENLİK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ , bir yandan müşterileri tarafından arzulanan hizmetleri en üst standartlarda sağlarken, Türkiye’nin dünyada bilinen en büyük güvenlik şirketi olma amacını güden, yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur.


ORTAK DEĞERLERİMİZ

Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz;

  • Dürüstlük ve Şeffaflık,
  • Sorumluluk ve Hesap Verilebilirlik,
  • Rekabet ve Adalet,
  • Yaratıcılık ve Mükemmeliyet,
  • Karşılıklı saygı ve Sevgi,
  • Üye ve Çalışanların Mutluluğu.