UBIQUITI U FIBER SINGLE-MODE MODULE 10G + SFP (UF-SM-10G)

  • UBIQUITI U FIBER SINGLE-MODE MODULE 10G + SFP (UF-SM-10G)
  • Ürün Kodu: UBIQUITI U FIBER SINGLE-MODE MODULE 10G + SFP (UF-SM-10G)
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 4.426,83TL

  • Vergiler Hariç: 3.751,55TL

Genel Özellikler
Ürün ÖzellikleriSFP Modül
Ürün CinsiSingle Modül

Benzer Ürünler

CAT6 2 MT PATCH KABLO

CAT6 2 MT PATCH KABLO

Genel ÖzelliklerKablo TipiPatch KabloKablo Uzunluğu2 mtRenkGriAçıklamaCat6..

106,24TL Vergiler Hariç: 90,04TL

TP-LINK TL-SM311LS MİNİ GBIC MODÜLÜ

TP-LINK TL-SM311LS MİNİ GBIC MODÜLÜ

Genel ÖzelliklerÜrün ÖzellikleriMiniGBIC ModülüÜrün CinsiFull-Duplex desteği..

1.381,17TL Vergiler Hariç: 1.170,48TL

TP-LINK TL-SG1005D 5 PORT GIGABIT SWITCH

TP-LINK TL-SG1005D 5 PORT GIGABIT SWITCH

Genel ÖzelliklerTipiSwitchPort Sayısı5 PortVeri Transfer Hızı10/100/1000 MbpsSwitch YapısıYönetileme..

779,12TL Vergiler Hariç: 660,27TL

UBIQUITI UNIFI CONTROLLER CLOUD KEY (UC-CK)

UBIQUITI UNIFI CONTROLLER CLOUD KEY (UC-CK)

Genel ÖzelliklerAçıklamaUniFi Bulut Anahtarı dağıtımınızdaki düzinelerce UniFi cihazını tamamen yapı..

3.506,05TL Vergiler Hariç: 2.971,23TL

Etiketler: ubiquiti, u, fiber, singlemode, module, 10g, , sfp, ufsm10g